בחזית הטכנולוגיה

אורבניקו – בחזית הטכנולוגיה

טכנולוגיות מתקדמות

שלל היתרונות של האופניים החשמליים יוצר ביקוש ער לאופניים אלה, ובהתאם גם ההיצע בתחום הולך ומתרחב, כשעוד ועוד חנויות מציעות דגמים של אופניים בעלי מנוע עזר (כפי שהן מוגדרות בחוק) – רשת אורבניקו תספק לכם בדיוק את האופניים המתאימים ביותר עבורכם.
אנחנו באורבניקו מתמחים באופניים חשמליים, ומציעים ללקוחותינו אך ורק מותגים איכותיים שעברו את המסננת הקפדנית של מנהלי הרשת, כולם בעלי ניסיון נרחב בתחום האופניים בכלל ובאלה בעלי המנוע בפרט.
הצוות המיומן והמהימן שממתין בכל חנויות הרשת (4 במספר) יסייע לכם להגיע לפתרון האופטימלי בהתאם למסגרת התקציב שלכם ולהרגלי הרכיבה שלכם, בין אם אתם מדוושים ותיקים ובין אם אתם עושים את צעדיכם הראשונים בתחום, ובכל מקרה תזכו לשירות קשוב, להמלצות מדויקות – ולזוג אופניים חשמליים איכותי שישרת אתכם נאמנה שנים רבות.
יתרון נוסף של רשת אורבניקו הוא שבכל אחד מהסניפים ישנה סדנה ובה ציוד משוכלל, וכן מומחים לתיקון כל סוגי התקלות באופניים חשמליים, כך שכל תקלה בה תיתקלו תזכה לפתרון יעיל, מהיר ומקיף במסגרת הסניף.
הצעה ייחודית אחרת של אורבניקו היא שירות עד הבית – אתם מתרשמים באתר ממספר דגמים (3-4) ואנשי הרשת מגיעים אליכם הביתה עם אותם דגמים כדי שתוכלו לבחון אותם בנוחות ובנחת ולקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.
אורבניקו – ככה קונים היום אופניים חשמליים איכותיים במחיר תחרותי.

צריכים עזרה ?

דילוג לתוכן