אופניים חשמליים

אופניים חשמליות או אופניים חשמליים? באורבניקו מתמחים בכל הקשור לאופניים חשמליים, תוך דגש על איכות המוצר, רמת הגימור, הבטיחות וכל המשתמע מכך. תוכלו למצוא מגוון רחב של סוגי אופניים חשמליים, המתאימים לסביבת החיים שלכם!

סינון לפי מותג:

דגמי אופניים וקורקינט חשמלי מבצעי הרכבת אופניים חשמליים זריזים עם מתן אחריות לעבודתם שיודעים לספק פתרונות מגוונים לכל לקוח תוך כדי התקנת בטרייה תקנית באופניים מגנום מקס אופניים מגנום בצבע לבן מגנום מטרו 48V אופני לייסגר קרוזר תמונה 4 מגנום קרוזר 48V אופני לייסגר הרים תמונה 3 מגנום PEAK דגמי אופניים וקורקינט חשמלי מכירת אביזרים לאופניים חשמליים זריזים עם רישיון והסמכה שיודעים לספק כל סוגי אופניים חשמליים לכל דורש תוך כדי התקנת בטרייה תקנית מגנום פרימיום 48V דגמי אופניים וקורקינט חשמלי ספקי ציוד לאופניים חשמליים מבינים עם הנכונות לעזור ומומחים להרכבת כל אופניים חשמליים מכל חומר תוך כדי אפיון דרישות הלקוח ומסירת מגנום קלאסי 48V

ספקי ציוד לאופניים חשמליים אמינים עם מתן אחריות לעבודתם שיודעים לספק פתרונות stark z200 דגמי אופניים וקורקינט חשמלי מוכרי אופניים חשמליים בעלי הבחנה מקצועית מהחברות המובילות במשק בתחום ייצור והרכבת אופניים חשמליים שיודעים לבנות ולהתאים אופניים חשמליים תוך כדי אפיון סטארק מאך 3 STARK Z250 חנויות מוכרות למכירה של אופניים חשמליים מהירים עם רצון לתת שירות טוב ומקצועי stark סייארה מיני פט

קורקינט חשמלי ואופניים חשמליות תחבורות לעיר נותנים אחריות מלאה לעבודתם עם ניסיון רב שיודעים לספק את הפתרונות המגוונים לכל לקוח קונינג 005

בזמן האחרון נתקלנו במגפה מטורפת של הדבר הזה שנקרא אופניים חשמליים.

בפוסט זה אני בא לתת לכם קצת פרספקטיבה מנקודת מבט של אדם

שנמצא בתחום כמעט שש שנים והספיק להקים רשת משלו!

אוקי בואו נתחיל….

1. למה זה כזה יקר? אז ככה, עלויות האופניים בסין אשר משם 99% מהאופניים מגיעים הן הכן זולות בכמעט יותר מחצי מהעלות בחנויות ברחבי הארץ וזה למה?

א.   המיסוי,השילוח,האחסון,מכון התקנים והאחריות מביאות עימם הוצאות עתק אשר מקפיצות אוטומטית את המחיר לצרכן אם הוא כמובן יד שניה לאופניים (קניה הישר מהיבואן) ב 35%-50% רווח ליבואן,כמובן לפני ההוצאות שדיברנו עליהם מקודם.

ב.   הסיבה השניה היא, יד שלישית ולפעמים גם רביעית לאופניים. יד שלישית זה אומר חנות שקנתה מיבואן פה בארץ ולא מבצעת את היבוא לבד שאת ההשלכות של זה אתם יכולים להבין לבד, פחות רווח למשווק אוטומטית עולה המחיר וכו’.

ג.    הבדל בין דגמי האופניים הרבים(ויש הבדלים). תמיד אני נתקל בלקוחות שאין להם שמץ מה ההבדל בין אופן לאופן ובצדק, מה מעניין אבא בין 45 עכשיו אופניים חשמליים שהילד בין 16 רוצה ליום ההולדת?

בשביל זה צריך למצוא חנות טובה ואמינה אשר תסביר לכם כל פרט ופרט לגבי האופניים החשמליים ההבדלים בניהם וגם לעשות איזשהו סקר שוק להבין קצת במה מדובר, ובואו אני אגלה לכם סוד..אלו הלקוחות הכי מעצבנים! אבל הכי חכמים שאף מוכר אופניים לא יכול לעבוד עליהם.

2. מה הן הסכנות בקנית אופניים חשמליים?

א.   להיזהר מנוכלים! שהכן קיימים בכמויות בשוק האופניים החשמליים.

שימו לב מול מי אתם עומדים, איך החנות נראית, פיידבקים טובים מחברים לגבי החנות והכי חשוב נושא התיקונים(ויהיו תיקונים)והאחריות! מי נותן את האחריות, לכמה זמן היא תקפה (לפחות שנה), על מה האחריות בעצם (הכל חוץ מפאנצ’רים ושבר אשר נגרם משימוש לא סביר)

ואיפה בעצם האחריות עובדת? בחנות אשר אתם קונים ממנה או רק אצל היבואן של האופניים החשמליים?

ב.   הסכנה השניה היא כמובן הסכנה ברכיבה על אופניים חשמליים.

החוק היום מחייב לחבוש קסדת מגן בעת רכיבה על אופניים אבל זה משהו שרוב הרוכבים לא עושים ובנוסף לזה גם אין אכיפה לדבר, בכול מקרה אני ממליץ בחום על קסדת מגן וחשוב שהיא תהייה עם תו תקן!

ג.    מה שרובכם ההורים לא יודעים היום והוא פרט מאוד חשוב זה גיל הרכיבה המותר על אופניים חשמליים שהוא גיל 16.

ד.   המהירות המותרת היום של אופניים חשמליים היא 25 קמ”ש ואת זה דווקא בזמן האחרון המשטרה התחילה לאכוף, ממש באים לילד עם אופניים החשמליים לוקחים סיבוב ורואים לכמה האופניים מגיעים (סיפור אמיתי) וכמובן שאם הם מעל התקן (25 קמ”ש) האופניים נלקחים.

טוב אז זה פחות או יותר ההרצאה שכל לקוח שנכנס לי לחנות מקבל וזה גם כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתה קונים אופניים חשמליים.

מקווה שעזרתי ושתהייה קניה נעימה ומוצלחת!

תומר אסף מרשת “אורבניקו אופניים חשמליים”

צריכים עזרה ?

דילוג לתוכן