אופניים חשמליים או אופניים חשמליות

איך שתחליט לקרוא להם אופניים חשמליות או אולי אופניים חשמליים? באורבניקו מתמחים בכל הקשור לאופניים חשמליים, תוך דגש על איכות המוצר, רמת הגימור, הבטיחות וכל המשתמע מכך. תוכלו למצוא מגוון רחב של סוגי אופניים חשמליים, המתאימים לסביבת החיים שלכם!

בחר מותג אופניים חשמליים

סינון לפי מותג:

בזמן האחרון נתקלנו במגפה מטורפת של הדבר הזה שנקרא אופניים חשמליים.

בפוסט זה אני בא לתת לכם קצת פרספקטיבה מנקודת מבט של אדם

שנמצא בתחום כמעט שש שנים והספיק להקים רשת משלו!

אוקי בואו נתחיל….

1. למה זה כזה יקר? אז ככה, עלויות האופניים בסין אשר משם 99% מהאופניים מגיעים הן הכן זולות בכמעט יותר מחצי מהעלות בחנויות ברחבי הארץ וזה למה?

א.   המיסוי,השילוח,האחסון,מכון התקנים והאחריות מביאות עימם הוצאות עתק אשר מקפיצות אוטומטית את המחיר לצרכן אם הוא כמובן יד שניה לאופניים (קניה הישר מהיבואן) ב 35%-50% רווח ליבואן,כמובן לפני ההוצאות שדיברנו עליהם מקודם.

ב.   הסיבה השניה היא, יד שלישית ולפעמים גם רביעית לאופניים. יד שלישית זה אומר חנות שקנתה מיבואן פה בארץ ולא מבצעת את היבוא לבד שאת ההשלכות של זה אתם יכולים להבין לבד, פחות רווח למשווק אוטומטית עולה המחיר וכו’.

ג.    הבדל בין דגמי האופניים הרבים(ויש הבדלים). תמיד אני נתקל בלקוחות שאין להם שמץ מה ההבדל בין אופן לאופן ובצדק, מה מעניין אבא בין 45 עכשיו אופניים חשמליים שהילד בין 16 רוצה ליום ההולדת?

בשביל זה צריך למצוא חנות טובה ואמינה אשר תסביר לכם כל פרט ופרט לגבי האופניים החשמליים ההבדלים בניהם וגם לעשות איזשהו סקר שוק להבין קצת במה מדובר, ובואו אני אגלה לכם סוד..אלו הלקוחות הכי מעצבנים! אבל הכי חכמים שאף מוכר אופניים לא יכול לעבוד עליהם.

2. מה הן הסכנות בקנית אופניים חשמליים?

א.   להיזהר מנוכלים! שהכן קיימים בכמויות בשוק האופניים החשמליים.

שימו לב מול מי אתם עומדים, איך החנות נראית, פיידבקים טובים מחברים לגבי החנות והכי חשוב נושא התיקונים(ויהיו תיקונים)והאחריות! מי נותן את האחריות, לכמה זמן היא תקפה (לפחות שנה), על מה האחריות בעצם (הכל חוץ מפאנצ’רים ושבר אשר נגרם משימוש לא סביר)

ואיפה בעצם האחריות עובדת? בחנות אשר אתם קונים ממנה או רק אצל היבואן של האופניים החשמליים?

ב.   הסכנה השניה היא כמובן הסכנה ברכיבה על אופניים חשמליים.

החוק היום מחייב לחבוש קסדת מגן בעת רכיבה על אופניים אבל זה משהו שרוב הרוכבים לא עושים ובנוסף לזה גם אין אכיפה לדבר, בכול מקרה אני ממליץ בחום על קסדת מגן וחשוב שהיא תהייה עם תו תקן!

ג.    מה שרובכם ההורים לא יודעים היום והוא פרט מאוד חשוב זה גיל הרכיבה המותר על אופניים חשמליים שהוא גיל 16.

ד.   המהירות המותרת היום של אופניים חשמליים היא 25 קמ”ש ואת זה דווקא בזמן האחרון המשטרה התחילה לאכוף, ממש באים לילד עם אופניים החשמליים לוקחים סיבוב ורואים לכמה האופניים מגיעים (סיפור אמיתי) וכמובן שאם הם מעל התקן (25 קמ”ש) האופניים נלקחים.

טוב אז זה פחות או יותר ההרצאה שכל לקוח שנכנס לי לחנות מקבל וזה גם כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתה קונים אופניים חשמליים.

מקווה שעזרתי ושתהייה קניה נעימה ומוצלחת!

תומר אסף מרשת “אורבניקו אופניים חשמליים”

צריכים עזרה ?

דילוג לתוכן