אופניים חשמליות
להשכרה

השכרת אופניים חשמליים ברשת אורבניקו
ניתן להשכיר אופניים חשמליים מסניף בן יהודה 109 או מסניף רוטשילד 119 למטרת ניסיון לפני קניה, התניידות בעיר או כל סיבה שהיא.

מחירון השכרה

30₪

שעת השכרה

(מינימום שעתיים)

100₪

יום שלם החזרה באותו היום

630₪

שבוע

בשביל להשכיר אופניים הנכם נדרשים לדברים הבאים

האותיות הקטנות

מנעול קריפטונייט (כלול במחיר)
מנעול לוקרי לנעילת סוללה (כלול במחיר)
קסדה בתוספת של 20 ש”ח

השכרת אופניים היא אמצעי נהדר לנוע בעיר למשך כמה ימים, בין אם הגעתם לטיול ממקום אחר, בין אם אתם רוצים לרכיבה כמה חברים ביחד ובין אם אתם זקוקים לאופניים רק לכמה שעות. השכרת אופניים היא פופולאריות במיוחד בקרב התיירים, המגיעים אל העיר ורוצים ליהנות ממנה, לחסוך בהוצאות על תחבורה ציבורית ולהכיר את העיר מזווית שונה ומרתקת.

למה להשכיר אופניים חשמליות?

השכרת אופניים חשמליות בתל אביב היא אופציה זולה ביחס להוצאות על תחבורה ציבורית או מוניות. אם הגעתם אל העיר לסידורים, לטיול, או אם אתם רוצים לצאת קצת אל הפארק לפעילות ספורטיבית, השכרת אופניים היא הדרך הקלה ביותר ליהנות מאופניים איכותיות, בטוחות המתאימות בדיוק לצורך שלכם.

פעמים רבות, היינו רוצים שיהיו לנו זוג אופניים נוסף, בשביל חבר שהגיע לביקור, או תיירים שבאים להכיר וליהנות מהעיר, השכרת אופניים נועדה בדיוק למטרה הזו.

אפשרות נוספת, וטובה לא פחות, היא להשכיר זוג אופניים חשמליים לפני שאנחנו רוכשים בדיוק את הדגם הזו. זוהי ההזדמנות שלנו לבדוק האם האופניים מתאימות לנו, נוחות לנו ונותנות לנו את המענה לצרכים שלנו.

למה לשים לב לפני השכרת אופניים?

כאשר משכירים אופניים, חשוב מאוד לשים לב כי הן מתוחזקות, כי יש מספיק אוויר בגלגלים וכי כל האלמנטים עובדים כשורה. בנוסף, יש להשכיר אופניים המתאימים לצרכים השונים שלנו, וכמובן, מתאימים לגודל שלנו וממספקים לנו ישיבה נוחה. כאשר האופניים מתאימים, ההתניידות קלה יותר ופשוטה יותר.

אם אתם רוצים להשכיר אופניים לילד, לחבר, כמה חברים יחדיו או קבוצה מאורגנת, תוכלו לעשות זאת בקלות, וכל אחד יוכל להתאים לעצמו בדיוק את האופניים הנותנים מענה לתצורת הגוף, נוחות הישיבה והגודל – כך שהרכיבה תהייה בטוחה במיוחד, ונוחה להפליא

באורבניקו – אופניים חשמליים, תוכלו למצוא סוגים שונים של אופניים למטרות השכרה, בכל הגדלים ובכל הסגנונות. אנחנו מזמינים אתכם לבחור מבין מגוון רחב של אופניים להשכרה, אשר יתאימו לצרכים שלכם ולגודל שלכם. השכרת אופניים מתאפשרת לפי שעות או לפי ימים.

כל האופניים עוברות תחזוקה ואחזקה שוטפת, כך שתוכלו ליהנות מזוג אופניים חשמלים איכותיים ובטיחותיים.

השכרת אופניים חשמליות באיזורים: תל אביב, הרצליה וראשון לציון.

צריכים עזרה ?

דילוג לתוכן