מוסך אופניים

מוסך אופניים

אם אתה תוהה אם אופניים חשמליות היא הבחירה הנכונה עבורך? שקול את הסיבות הבאות בכדי לקבל החלטה מושכלת בנוגע לרכישת אופניים חשמליות.

כיף לרכוב על אופניים חשמליות!

עשה לעצמך טובה ופקח את עינייך וראה כמה אנשים רוכבים על אופניים חשמליות. בכל רכיבה הם מחייכים בדיוק כמו ברגע שהם יצאו לרכיבה בפעם הראשונה רגע של הפתעה, ואחריו חיוך ענק ולפעמים אפילו של שמחה! אתה יכול להיכנס לחנויות או מוסך לתיקון אופניים חשמליות ותראה כמה אנשים רוכשים אופניים חשמליות חדשים. זוהי תגובה פתאום להרגיש כאילו יש לך כוחות סופר! וברגע שאתה יוצא לרכיבה, אתה משוחרר ליהנות ולהתלהב. עם אופניים חשמליות, אני יכול לרכוב לכל מקום שאני אוהב! וזה נכון לגבי כולם, כי האפשרויות לטייל עם אופניים חשמליות אומר שזה אפשרי עבור כמעט כל אחד ליהנות ושיהיה כיף על אופניים חשמליות..

אופניים חשמליות מסייעות לשפר את הבריאות והכושר

אפשר היה לחשוב שאופניים רגילים ישמרו עליך ועל בריאותך יותר מאשר אופניים חשמליות ואתה צודק כעקרון, אם תרכב על האופניים הרגילות באותה מידה שרכבת על האופניים החשמליות. אבל האמן לי, רוכב האופניים הממוצע פשוט לא רוכב על אופניים רגילים כמו אופניים חשמליות. האם ארכב על אופני הרגילים במעלה הגבעה התלולה שאני גר למרגלותיה רק ​​כדי לקנות קפה, עוגה או כיכר לחם? לא סביר, אני אקח את הרכב ואתן קפיצה מהירה. לצערי, זה לא יגרום לי להיכנס לכושר. אבל האופניים החשמליות שלי בהחלט יגרמו לי להתאמץ. המחקר האחרון מראה כי שליש מהאופניים הרגילים משמשים פחות מ – 25 פעמים בשנה, עם זאת, 30% מהאנשים בעלי אופניים חשמליות משתמשים בהם לפחות פעם ביום, ו 81% רוכבים על האופניים שלהם לפחות פעם בשבוע. השורה התחתונה, כפי שהיא מגובה על ידי מחקרים, אופניים חשמליות משמשות לעיתים קרובות כמו אופניים רגילות. וכפי שכולנו יודעים כבר כמו כל מכשירי האימון המשמשים כמתלה לבגדים בכל העולם, הם רק גורם לך להתאמן אם אתה באמת משתמש בהם. האופניים החשמליות שלי אפשרו לי להתנייד בעיקר ללא מכוניות, ולרוב האנשים, זה פשוט לא מתאים אופניים רגילות. אני מבלה את רוב היום שלי בנסיעות על האופניים החשמליות שלי. אז למרות שאני רוכב טוב לעתים קרובות יש הרבה הנאה באופניים הרגילים שלי, רמת הכושר הגבוהה מאוד שלי היא בעיקר תוצאה של רכיבה על האופניים החשמליות שלי. האופניים החשמליות שלי משתמשות בשילוב של דיווש וסיוע המנוע החשמלי, זה נקרא מערכת Pedelec, היא נותנת לך סיוע ביחס למספר הדוושות. האימון שתקבל כתוצאה מרכיבה על אופניים חשמליות כמו זה, היא פעילות גופנית אירובית בעצימות נמוכה, לעתים קרובות פעילות כזו למשך זמן רב. לדוגמה, נסיעה לעבודה על אופניים חשמליות עשויה לספק לך 30 עד 60 דקות של אימון סבולת לב ריאה בעצימות נמוכה, פעמיים ביום, חמישה ימים בשבוע מקנה לך סך אפשרי של 12 שעות שבועיות של פעילות גופנית. רק שאתה צריך לדאוג להכניס אותן למוסך תיקון אופניים חשמליות מידי פעם ותוסיף על זה כמות עצומה של תרגילים לשריפת קלוריות, כל הזמן שאתה בדרך כלל לא עושה שום דבר מלבד להזדקן, להיות מדוכא, לחוץ ושמן תוך שאתה לכוד בפקק תנועה במכונית שלך.

אנחנו נותנים שירות לכל סוגי האפניים!

צריכים עזרה ?

דילוג לתוכן