תיקון אופניים חשמליים בתל אביב – 3 הסיבות המובילות

אין ספק שבשנים האחרונות יש יותר ויותר אופניים חשמליים ברחבי העיר תל אביב. רבים העושים שימוש באופניים אלו, נזקקים לשירותי תיקון אופניים חשמליים בתל אביב. ישנן תקלות רבות ומגוונות, כאשר יש 3 תקלות עיקריות, שספקי שירותי תיקון אופניים חשמליים בתל אביב יוכלו לפתור לכם. 

מגוון התקלות הדורשות תיקון אופניים חשמליים

1) תקלות מנוע

לאופניים חשמליים מנגנון של מנוע חשמלי שכדאי מאוד שמי שמגיע לתקן אותו או לבצע בו טיפול, יהיה בעל ניסיון רב בתיקון אופניים חשמליים, בדגש על תקלות מנוע.

מה זה? לרוב מדובר בהתרופפותם או שחרורים של חלקי מנוע פנימיים ולעתים אף בשריפה שלהם. 

למה זה קורה? לרוב מדובר בתקלה הנובעת משימוש חריג באופניים חשמליים, כמו למשל עומס יתר מבחינת משקל או עליות קיצוניות, כמו גם תנאי כביש לא רגילים.

כמה זה עולה? עלויות התיקון תלויות בנזק שנגרם. זה יכול להיות תקלה ברת תיקון, שיעלה 300-600 ₪, או להיות החלפת מנוע ואז מדובר כבר בכ-1,000 ₪ ומעלה.

 

2) תקלות לוח בקרה

המנוסים בתיקון אופניים חשמליים בתל אביב מכירים את הבעיות השונות של הלוח הוויזואלי של האופניים החשמליים, הלוא הוא לוח הבקרה. 

מה זה? כשאין אינדיקציה ברורה לגבי מצב סוללה, פנסים, מהירות ועוד.

למה זה קורה? כתוצאה מכשל דיגיטלי או אנלוגי, בהתאם למערכת המותקנת באופניים החשמליים הספציפיים. 

כמה זה עולה? המחיר תלוי מנגנון ונזק ונע בין 200 ₪ ל-600 ₪. 

 

3) תקלות סוללה

אופניים חשמליים נוסעים בהתאם לכוח הנצבר בסוללה. לסוללה יש מנעד רחב של תקלות הנובעות מסיבות שונות ומגוונות, כאשר היכולות של כל סוללה תלויות בקיבולת שלה ובמספר מחזורי הטעינה שלה. שירותי תיקון אופניים בתל אביב מטפלים במספר רב של תקלות סוללה מדי יום.

מה זה? פגיעה ביכולות הסוללה. או במהירות ויכולות התנועה של האופניים החשמליים, או באפשרות הטעינה שלה ובתכיפות הנדרשת לכך.

למה זה קורה? לעתים מדובר בבלאי סביר של הסוללה, לעתים התקלות נגרמות כתוצאה מחבלות או מכות שהסוללה עלולה לקבל, חשיפה ממושכת לשמש או לטמפרטורות קיצוניות וכיו"ב.

כמה זה עולה? הסוללה היא החלק העיקרי של האופניים החשמליים. יש הבדל מהותי בין תיקון סוללה לבין החלפת סוללה. ת=עלות תיקון סוללה הינו כ-200-500 ₪, בעוד שעלות החלפת סוללה משוערת היא כ-1,500-2,500 ₪.

 

תקלות נוספות באופניים חשמליים

כמו לכל זוג אופניים, גם אופניים חשמליים נתקלים בתקלות פשוטות יחסית וביניהן גם:

  • פאנצ'ר / תקר: תיקון אופניים חשמליים בתל אביב מצריך לא פעם גם טיפול בפאנצ'רים / תקרים הנגרמות בעיר בשל עבודות בניה רבות כמו גם ריבוי האוכלוסייה שבעיר.
  • תיקון פנסים: באופניים חשמליים, כמו בכל כלי תחבורה, למעשה, ישנה חשיבות רבה לנסיעה עם פנסים תקינים ולכן יש לבצע תיקון אופניים בתל אביב על מנת לטפל בפנסים. ישנם אזורים מאוד חשוכים בעיר ומדובר באלמנט קריטי לנסיעה בטוחה בעיר.
  • איזונים וכיוונים: כדי לשמור על נסיעה בטוחה, יש לוודא כי כל חלקי האופניים החשמליים מכוונים ומאוזנים. ישנם שירותי תיקון אופניים בתל אביב אשר מציעים שירות זה ללא תשלום. 

 

תיקון אופניים חשמליים בתל אביב – רק אצל המקצוענים

אם גם אתם נהנים מכלי התחבורה הנפלא והנוח הזה שנקרא אופניים חשמליים ואתם מחפשים שירותי תיקון אופניים חשמליים בתל אביב המספקים שירות מקצועי, מנוסה, אמין ובמחירים משתלמים, שתדעו שהגעתם למקום הנכון. אנחנו, ב-URBANICO מספקים שירותי תיקון אופניים חשמליים בתל אביב וכן, מוכרים גם חלקים וציוד משלימים ושמחים בכל יום מחדש להעניק שירותי תיקון אופניים חשמליים בתל אביב לקוחותינו הוותיקים והחדשים כאחד.

 

אם אתם מחפשים בית טוב לאופניים החשמליים שלכם, שיספק לכם שירותי תיקון אופניים חשמליים בתל אביב, ממש כאן קרוב לבית, צרו קשר ואנחנו, ב-URBANICO נשמח לעמוד לשירותכם ולספק מידע וייעוץ בנוגע לתיקון הדרוש. נסיעה טובה