חלקים לאופניים

גם אם רכשתם את זוג האופניים הטוב והמקצועי ביותר, יש צורך לעיתים לבצע תיקוני תחזוקה או החלפה. אצלנו, באורבניקו, תוכלו למצוא מגוון של חלקים לאופניים, המיוצרים על ידי מיטב היצרנים, ותוכלו ליהנות מטיפולי תחזוקה והחלפת חלקים לאופניים, על ידי הצוות המקצועי שלנו.

תחזוקה שוטפת של אופניים

ככל שתקפידו יותר על תחזוקה של זוג האופניים, כך תוכלו להאריך את חייהם ולמנוע מצבים של תיקונים. אם אתם רוכבים על האופניים מידי יום, הרי שחשוב מאוד לבדוק את האופניים ולבצע תחזוקה שוטפת מידי חודש. בדקו האם יש נזק למבנה השילדה, כמו כיפופים או מכות, האם הגלגלים מסתובבים בצורה ישירה, מה מצב הצמיגים, האם יש צורך לשמן את האופניים, לחזק או הברגים ואת האומים, האם הבלמים עובדים כראוי, וכמובן, הקפידו לשמור על ניקיון האופנים.

כאשר מקפידים על תחזוקה שוטפת של האופניים לאורך כל השנה, כך הבלאי יהיה נמוך יותר, וכך תזדקקו פחות לחלקי חילוף לאופניים. כמובן, שאם האופניים שלכם מאוחסנים לקראת "שנת חורף", חשוב מאוד להקפיד לתחזק אותם לפני האחזקה וגם לאחר הוצאתם מן האחסנה.

החלפת חלקים  לאופניים

האופניים בנויים ממספר חלקים, שילדה, גלגלים וחישוקים, בלמים, כידונים, מוט היגוי למושב, צירים, פדלים, שרשראות, קאסטה, ובמידה ויש לכם אופניים חשמליים, גם סוללות לאופניים. בעת הבדיקה החודשית או השנתית של האופניים, לעיתים יהיה עליכם להחליף חלק אחד או מספר חלקים על מנת לאפשר המשך שימוש תקין ובטוח באופניים שלכם. על מנת שהאופניים יהיו אמינים ויעילים, חשוב מאוד להקפיד על תחזוקה לאורך כל השנה ולבצע החלפת חלקים לאופניים במידת הצורך ובמיידי, על מנת שלא לשחוק אותם. חלקיםלאופנייםיכוליםלהגיעבטווחשלמחירים. זו הסיבה, כי מומלץ מאוד לבדוק את האופניים ולבצע תחזוקה שוטפת.

באורבניקו – אופניים חשמליים, תוכלו למצוא את כל סוגי חלקים לאופניים, בין אם אופניים עירוניים, אופני הרים, אופני כביש, אופניים מתקפלים או אופניים חשמליים. הצוות שלנו ישמח לעמוד לשירותכם לצורך בדיקת האופניים, טיפולי תחזוקה או החלפה של חלקים לאופניים, על מנת שתוכלו ליהנות מרכיבה אמינה ובטוחה.

דילוג לתוכן