אופניים לילדים

אופניים לילדים

אחד הדברים המרגשים ביותר, הוא הרגע בו הגיע העת לקנות אופניים לילד. זהו שלב רציני וחשוב בהתפתחות המוטורית של הילד, ובדרך שלו לרכוש עצמאות. בחירה נכונה של אופניים לילדים, תגרום להם לפיתוח הקורדינציה, היכולת הגופנית שלכם, וכמובן, תעניק להם את ההזדמנות לעסוק בפעילות ספורטיבית ומחזקת.

איך בוחרים אופניים לילדים?

כאשר באים לבחור אופניים לילדים, חשוב, קודם כל, להגיע עם הילד או הילדה, לא רק בשביל למצוא את הדוגמא או הצבע האהוב עליהם, אלא גם בכדי שיוכלו לנסות מגוון של סוגי אופניים, ולמצוא את הזוג אשר מתאים להם, הן מבחינת הגובה והן מבחינת נוחות הכיסא. אופניים לילדים צריכים להתאים בצורה אופטימלית למידותיהם, על מנת שיוכלו לקבל את הביטחון הדרוש בשביל לרכב, לעצור ולרדת מהאופניים בכוחות עצמם.

הקפידו לבחור באופניים שיהיו נוחים להם, וקלים מבחינת המערכות הפועלות בו, כמו דיווש, סיבוב ועצירה. גודל השילדה וקוטרו של הגלגל משתנה, בהתאם לגיל הילד, אך חשוב מאוד כי הילד או הילדה יגיעו אל החנות על מנת לא רק להתרשם מהעיצוב של האופניים, אלא למצוא את אלו המתאימים להם. כאשר בוחרים אופניים לילדים המתאימים להם, הרכיבה תהפוך לתחביב של ממש.

איך קונים אופניים לילדים?

אופניים לילדים בדרך כלל מומלץ לקנות בסביבות גיל שנתיים-שלוש, זהו השלב בו הילד, או הילדה, יכולים להתחיל ולהתנסות ברכיבה על אופניים עם גלגלי עזר. בסביבות גיל חמש, עושה הילד מעבר אל רכיבה על אופניים ללא גלגלי עזר. אם החלטתם שזהו הרגע לרכוש זוג אופניים, חשוב מאוד להגיע עם הילד או הילדה, לא רק בשביל לבחור את הדגם או העיצוב – כמובן שזה חשוב מאוד, אך לא רק. כאשר קונים אופניים לילדים הם צריכים "למדוד" אותם, לראות כי הגובה של האופניים מתאים להם, שהמושב נוח להם, ושהם יכולים לעלות ולרדת מהאופניים בכוחות עצמם.

באורבניקו – אופניים חשמליות, נשמח להתאים לכם זוג אופניים לילדים, בהתאם לרצונות של הילד או הילדה מבחינת הדגם והצבע, אך בעיקר, מבחינת המידה והגודל של האופניים. תוכלו למצוא אצלנו מגוון עשיר ומסוגנן של אופניים לילדים, בגדלים שונים, עיצובים וסגנונות.

דילוג לתוכן