בגדי רכיבה לאופניים

בגדי רכיבה לאופניים הם פריט חיוני, בעיקר אם אתם חובבי ספורט מקצועי או אתגרי. רכיבת אופניים בצורה מקצועית, בדרכים ארוכות, מסייעים לעיסוק בפעולה, והופכים את הרכיבה לנוחה יותר.

בגדי רכיבה אופנתיים

בגדי רכיבה לאופניים הם אופנתיים במיוחד, כחלק מאותה פעילות ספורטיבית פופולאריות, אשר הפכה לתרבות חיים של ממש. כמעט כל חברה המייצרת בגדי רכיבה לאופניים עושה זאת תוך השפעות עיצוביות מעולם האופנה ומעולם הספורט, מה שהופך את בגדי הרכיבה לא רק לנוחים ומותאמים, אלא גם לטרנדיים במיוחד.

כשם שחובבי רכיבת האופניים תרים אחר העיצוב האחרון מבחינת דגם האופניים, כך הדבר בא לידי ביטוי בביגוד. ניתן למצוא בגדי רכיבה אופנתיים, מעוצבים, בגזרות שונות ובצבעים מגוונים. אך לפני שאתם בוחרים את הבגד על פי העיצוב והסגנון, חשוב לשים לב למספר אלמנטים מבחינת המוצר עצמו.

כיצד לבחור בגדי רכיבה לאופניים?

ישנם מספר פרמטרים חשובים מאוד אליהם יש לשים לב כאשר בוחרים ביגוד לרכיבה מקצועית או ספורטיבית.
נידוף זיעה – כאשר רוכבים על אופניים למטרות ספורטיביות, הגוף פולט זיעה, על אף העובדה כי הזיעה מקררת את הגוף, כאשר רוכבים ברוח, עלול לגרום להתקררות של הגוף, ואפילו לדלקת ריאות. לכן, חשוב מאוד לבחור בבגד רכיבה בעל מנגנון נידוף זיעההמיועד לרכיבת אופניים. אפשר למצוא מכנסיים מנדפים או חולצות מנדפות.

הגנה על העור – בעת רכיבת אופניים בשטח הפתוח, בימי הקיץ, כאשר השמש חזקה במיוחד, חשוב מאוד לבחור בביגוד אשר מסוגל לסנן את קרני השמש. צפיפות האריג בבגד זה יהיה גבוהה במיוחד, ויוכל לסנן את קרני האולטרה סגול של השמש.
נוחות רכיבה – בסופו של דבר, בגדי רכיבה צריכים להיות נוחים מאוד, לכן, ניתן למצוא אריגים אלסטיים המספקים לגוף יכולת תנועה ושחרור, כמו גם ריפוד פנימי המונע חיכוך או שפשפת.

באורבניקו – אופניים חשמליים, תוכלו למצוא מגוון רחב של בגדי רכיבה לאופניים, המיוצרים על ידי מיטב היצרנים, תוך דגש והתאמה מקצועית לרכיבה על אופניים. השילוב בין נוחות, סגנון ואופנה, הופכים את הביגוד שאנחנו משווקים לכדאי ביותר. אתם מוזמנים לבוא ולהתרשם, וכמובן, שמומלץ למדוד את הביגוד טרם הרכישה.

דילוג לתוכן