אופני הרים

אם אתם מחפשים אופניים איכותיים ומקצועיים, אופני הרים שיכוך מלא הם בשבילכם. למרות הסברה כי הם מתאימים בעיקר לרכיבה אקסטרימית בטבע או בשטח, הרי, שהרבה רוכבים עושים שימוש  גם בסביבה מישורית או בעיר עצמה, וזאת, בזכות היותם של האופניים מאסיביים ובטיחותיים במיוחד.

מה חשוב לדעת לפני שקונים אופני הרים

סוג האופניים

לפני שאתם רוכשים אופניים, חשוב מאוד להגדיר את המטרה לשמה אתם רוכשים את האופניים, וכמובן, גם את התקציב העומד לרשותם. ישנה רכיבה בדרכי עפר, רכיבה אתגרית, על סלעים או רכיבת כביש. לכל אחד מן היעדים הללו ישנם כמה סוגים שיכולים להתאים, וכמובן שחשוב להתאים את סוג האופניים גם לרמת היכולת והידע שלכם ברכיבה מסוג זה.

שלדת האופניים

אופני רכיבה חייבים לנסות לפני שקונים אותם. לכן, חשוב מאוד להגיע אל החנות ולנסות את האופניים. שלדת האופניים צריכה להתאים לגודל שלכם בצורה מדוייקת, במידה ולא, אתם עשויים לסבול מכאבי גב, בעיות בצוואר וברגליים.

מושב

גם המושב צריך להתאים לכם כמו כפפה ליד. מושבים ניתן להחליף במידת הצורך ועל פי דרישה. לכן, חשוב מאוד לנסות את האופניים בפועל, ולנסות סוגים שונים של מושבים, על מנת שתוכלו למצוא את זה שנוח לכם במיוחד.

טיפים לפני יציאה לדרך

רכיבת על אופני הרים יכולה לעשות בשטחים פתוחים, או בכביש. חשוב מאוד, ומומלץ ביותר, לא להתחיל מיד בדרגת הקושי הגבוהה ביותר, וכמובן, לשמור על כל כללי הבטיחות ולרכב בזהירות בכבישים. קל יהיה לכם למצוא פרטנרים מנוסים ברכיבה, לכן, היצמדו אליהם, לפחות בהתחלה, הקפידו לרכב באזורים המותאמים לרכיבת אופניים, או במקומות בהם יש תנועת רכבים דלילה, הקפידו תמיד לשים לב למה שקורה סביבכם, גם אם אתם באזור פתוח, ובעיקר אם אתם בכביש או בעיר.

באורבניקו – אופניים חשמליים, תוכלו למצוא מגוון רחב של אופני הרים, בהתאם לצרכים שלכם ובהתאם לתקציב העומד לרשותכם. הצוות שלנו ישמח לסייע לכם בבחירת האופניים הטובות והנוחות ביותר עבורכם, תוך מקצועיות וניסיון – בכדי שתוכלו למצוא את אופני ההרים אשר יספקו לכם את חוויית הרכיבה.

דילוג לתוכן